Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Ostatnio przeglądane

Triton Activated Carbon Węgiel aktywowany 1000 ml Zobacz większe

Triton Activated Carbon Węgiel aktywowany 1000 ml

Nowy produkt

Zainteresowany kupnem? Zadzwoń tel. kontaktowy 732 888 803 od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-20.00 oraz sobota i niedziela w godz. 11.00-18.00

55,00 zł sztuka

Więcej informacji

Węgiel aktywowany marki TRITON, jako jeden z najczystszych i najlepszych węgli do akwarystyki, przetestowanych laboratoryjnie, świetnie radzi sobie z usuwaniem wszelakich toksyn i niechcianych związków chemicznych.

TRITON Treatments został zaprojektowany w celu ułatwiania/naprawiania konkretnych problemów w zbiornikach, z którymi spotykają się akwaryści. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku produktów, jakość marki Triton jest kontrolowana laboratoryjnie i jest wolna od niechcianych/ niepożądanych elementów.

Sposób użycia:
Przed użyciem należy porządnie wypłukać w wodzie RODI, w celu usunięcia pyłu węglowego oraz jego odgazowania. 100 ml Węgla Aktywowanego wystarczy na 100 litrów wody w akwarium, wymieniamy co 4 do 6 tygodni. Węgiel należy umieścić w miejscu z silnym przepływem wody, bądź w reaktorze fluidyzacyjnym.